-
|

Genel Bakış

HER BİR BUĞDAY TANESİNİN KIYMETİNİ BİLİYORUZ…

Firmamız sanayinin üretim üssü olan Konya’da 1980 yılında Ahmet ORHAN tarafından kurularak sektöre ilk adımlarını atmıştır.

O yıllarda sahip olunan imkânlar ve teknoloji dâhilin de değirmen makinelerinin bazı çeşitleri imalat portföyünü oluşturmuş, gelişen teknoloji ile beraber firmamız şu an değirmen makinelerinin tamamını imal eder hale gelmiştir. Ayrıca kendi bünyemizde oluşturmuş olduğumuz imalat, montaj ve diyagram ekiplerimizle istenilen her kapasitede anahtar teslim un fabrikasını kurmaktayız.

Birlik Değirmen Makineleri; değirmen taşları ile başlayan un üretim serüvenini yılların ve teknolojinin getirmiş olduğu yeniliklerle beraber harmanlayarak imalat çeşitliliğini her geçen gün artırmış sektörde emin adımlarla hem yurt içinde hem de yurt dışında ilerlemiştir. Tüm çalışanları ile bir bütün olan firmamız kuruluşundan buyana birçok projeye imzasını gururla atmış, kurduğu tüm tesisler ile bireysel satışını yaptığı tüm makinelerin aradan geçen zamana bakmaksızın her zaman garantörü olmuştur.

Gerek imalat ve satışta, gerek satış sonrası hizmetlerde müşteri memnuniyeti ve sürekliliği firmamızın temel prensibidir. Biliyoruz ki her yeni iş bir sonraki iş için referanstır. Diğer meslektaşlarımızla olan rekabet anlayışımız sadece kalite üzerinedir.

Bizimle İletişime Geçin