-
|

Hakkımızda

Değerlerimiz

Birlik Değirmen Kültürü

Firmamız 1980 yılında şuan ki yönetim kurulu başkanımız Ahmet ORHAN tarafından bireysel Değirmen Makinaları imalatı ile iş hayatına başlamıştır.

Misyonumuz

Kendisini sürekli geliştiren, Kalitenin temel bir yaşam felsefesi olduğuna, En iyiyi arama yolculuğunda müşteri ve çalışanlarımızın tüm beklentilerini en üst seviyede karşılamak, “Birlik Değirmen’in asla vaz geçmeyeceği misyonudur.

Vizyonumuz

Eğitime, Müşteriye, çalışanlarına, çevresine, topluma ve milletine faydalı bir firma olmak, her zaman sözünde duran ve herkese güven veren bir isim olmak “Birlik Değirmen Makinaları Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti”’nin vizyonudur.

Kalite Politikamız

Kalite; Firmamızda’ de en temel ilke olarak benimsenmiştir. Amacımız, iç ve dış müşterilerimizin istek ve beklentilerini toplam kalite anlayışı doğrultusunda ve rekabetçi olarak karşılamak ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Birlik Değirmen Kültürü

Firmamız 1980 yılında şuan ki yönetim kurulu başkanımız Ahmet ORHAN tarafından bireysel Değirmen Makinaları imalatı ile iş hayatına başlamıştır.

O yıllarda sahip olunan imkanlar nispetinde değirmen makinalarının bazı çeşitleri imalat portföyünü oluşturmuş , ilerleyen yıllarda gelişen imalat teknolojisi ve bilhassa değirmen teknolojisi yakından takip edilerek imalat çeşitleri artırılmış ve istenilen kapasitede bir un fabrikasının komple anahtar teslimi imalatını yapacak kapasite ve yeterliliğe ulaşılmıştır.

Geçen zaman içerisinde gerek taleplerin artması ve gerekse imalat çeşitlerinin çoğalması neticesinde daha geniş bir ortamda çalışılma gereği gündeme gelmiş ve şu anki adresimizde bulunan tamamı 7000 m2 , kapalı alanı 2000 m2 olan fabrika binamız yapılarak 1994 yılından itibaren bu adreste çalışmalarımız devam etmektedir.

Bünyemiz de oluşturulan imalat, montaj ve diyagram ekiplerimizin özverili çalışmaları ile istenilen her kapasitede komple bir un fabrikasının anahtar teslimi garantisi altında imalatı ve montajı devam etmektedir.

Yöneticileri , imalat ve montaj ünitelerinde çalışan teknik eleman ve işçileri ve tüm çalışanları ile bir bütün halinde faaliyetlerini sürdüren firmamız kuruluştan bu yana bilhassa yurt içinde pek çok un fabrikasına imzasını atmış ve kurduğu bütün tesisler ile bireysel satışını yaptığı tüm makinelerin aradan geçen zaman a bakmaksızın her zaman garantörü olmuştur.

Çok geniş bir ağı oluşturan yurt içi çalışmalarımızın yanı sıra yurt dışında da gerek doğrudan gerekse dolaylı olarak pek çok makine satışı gerçekleştirilmiştir. Değirmen makinası imalatını sadece bir makine imalatı olarak değil , değirmen teknolojisine uygun çalışabilir makine imalatı olarak değerlendiren ve bu amaçta kalitesinden hiçbir zaman ödün vermeyen firmamız çalışmalarına devam etmektedir.

Bizimle İletişime Geçin